Česky English

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 29 30
Slet Čarodějnic
Slet čarodějnic - fotogalerie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10
Zápis do Mateřské školy DUHA Třebusice
11
Výstraha - nebezpečí požárů
12 13 14 15
16 17 18
Brigáda čištění koupaliště
19 20 21 22
23 24 25
Pozvánka na jednání zastupitelstva obce 25. 5. 2022
26 27
Výstava Anthropoid 80 let (1942 - 2022) prodloužena do 1.6.2022
28
Výstava Anthropoid 80 let (1942 - 2022) prodloužena do 1.6.2022
29
Výstava Anthropoid 80 let (1942 - 2022) prodloužena do 1.6.2022
30
Výstava Anthropoid 80 let (1942 - 2022) prodloužena do 1.6.2022
31
Výstava Anthropoid 80 let (1942 - 2022) prodloužena do 1.6.2022
1
Výstava Anthropoid 80 let (1942 - 2022) prodloužena do 1.6.2022
2 3 4 5

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Obecní úřad

Ing. Dita Losová Doubnerová
starosta
603 201 510
Pavel Kubín
místostarosta
606 540 022
Jitka Šulcová
referent OÚ
312 283 747

Úřední hodiny

pondělí 7:30-11:30, 17:00-19:00
středa 7:30-11:30, 17:00-19:00

Zastupitelstvo obce Třebusice

  • Ing. Dita Losová Doubnerová - starostka
  • Pavel Kubín - místostarosta
  • Věra Hergesselová
  • Josef Kokstein
  • Michaela Nečasová (od 6.10.2018 - 1.4.2020)
  • Radka Rývorová
  • ing. Vladimír Vopat (od 6.10.-19.11.2018)
  • Jaroslav Tauš (od 20.11. - 30.11.2018)
  • Jitka Štefanová (od 1.12.2018)
  • Ing.Pavel Mlejnek, Ph.D. (od 2.4.2020)

Referent OÚ

Jitka Šulcová

Tel.: 312 283 747, 737 986 407

VÝBORY A KOMISE - aktualizace k 1.5.2020

Finanční výbor

  • Předseda – Josef Kokstein
  • Člen – Radka Rývorová
  • Člen – Věra Hergesselová

Kontrolní výbor

  • Předseda – Věra Hergesselová
  • Člen – Josef Kokstein
  • Člen – Jitka Štefanová

Komise pro životní prostředí

  • Předseda – Radka Rývorová
  • Člen – Ing. Pavel Mlejnek
  • Člen – Jaroslava Pavlíková

Kulturní komise

  • Předseda – Věra Hergesselová
  • Člen – Josef Kokstein
  • Člen – Radka Rývorová
  • Člen – Jitka Štefanová
  • Člen – Jaroslava Pavlíková
  • Člen – Ing. Pavel Mlejnek

Komise pro rozvoj krajiny

  • Člen - Michaela Nečasová