Česky English

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10
Dovolená v knihovně 10. 7. 2024.
11 12 13 14
15
Letní turisťák pro děti - Zvoleněves
16
Letní turisťák pro děti - Zvoleněves
17
Letní turisťák pro děti - Zvoleněves
18
Letní turisťák pro děti - Zvoleněves
19
Letní turisťák pro děti - Zvoleněves
20 21
22 23 24 25 26 27
Sběr elektrospotřebičů 27.7.2024
28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce a odkazy > Akce v okolí > Želví den v ZOO zájezd

Želví den v ZOO zájezdDatum konání:
20.5.2023

sobotu 20. května pořádáme Želví den!???? Program bude jako vždy nabitý a rozhodně je na co se těšit! Hned po příchodu do zoo si nezapomeňte na pokladně vyzvednout herní kartu. V nové části zoo ("u velblouda") budou totiž rozmístěná stanoviště outdoorové hry, která se zaměří na činnost ochránců želv. Připravili ji pro vás lektoři DDM Praha 6 - Vypich a BUSHCRAFTCODE společně s žáky ZŠ Stehelčeves. Jedno ze stanovišť bude patřit i projektu Chráníme mořské želvy, kde můžete mimo jiné nákupem originálních suvenýrů podpořit činnost ochránců v JV Asii, kde se věnují osvětě mezi místními obyvateli a ochraně mořských želv. Na dětském hřišti hned u amfiteatru budete mít možnost vytvořit si vlastníma rukama originální mozaiku - je libo želvu nebo chameleona????? Výrobu mozaiky si můžete dopředu rezervovat na e-mailu mozaiky@gabcik.cz nebo na Instagramu. A chybět nebudou ani oblíbená krmení - tentokrát u želv ostruhatých, želv žlutohnědých a chameleonů????

želví den.jfif

 

V minulém newsletteru jsme informovali, že zoo je plná mláďat. Teď je jich dokonce ještě víc! Přírůstků jsme se dočkali u mar slaništních, lemurů hnědých, lemurů vari i u lemurů kata! Všem je teprve několik dní, ale rostou jako z vody, tak se na ně určitě přijeďte podívat co nejdřív!????

Podívejte se na všechna naše mláďata v novém článku na webu a zvažte třeba i adopci některých z nich????

 

Máme pro vás připravenou i spoustu skvělých dobrot v Občerstvení pod velbloudem???? i v kavárně D Bistro&Coffee☕, obří nafukovací trampolínu nebo úžasné dětské hřiště!


 

Těšíme se na vás!