Česky English

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
Letní kino ve Třebusicích přesunuto na 6. 9. 2020
Svátek jógy 6. září 2020
7 8 9
Ukončení léta "na koupališti"
10 11 12 13
Kontejnery na odpad 13. 9. 2020
14
Pozvánka na jednání zastupitelstva obce Třebusice
15 16 17 18 19
Vítání občánků 2020 - fotogalerie
Výběr za vodu v září
20
21 22
Zahradní slavnost v mateřské školce
23 24 25 26 27
28 29
Deratizace
30 1 2 3 4

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Obecní úřad

Ing. Dita Losová Doubnerová
starosta
603 201 510
Pavel Kubín
místostarosta
606 540 022
Jitka Šulcová
referent OÚ
312 283 747

Úřední hodiny

pondělí 7:30-11:30, 17:00-19:00
středa 7:30-11:30, 17:00-19:00

Zastupitelstvo obce Třebusice

  • Ing. Dita Losová Doubnerová - starostka
  • Pavel Kubín - místostarosta
  • Věra Hergesselová
  • Josef Kokstein
  • Michaela Nečasová (od 6.10.2018 - 1.4.2020)
  • Radka Rývorová
  • ing. Vladimír Vopat (od 6.10.-19.11.2018)
  • Jaroslav Tauš (od 20.11. - 30.11.2018)
  • Jitka Štefanová (od 1.12.2018)
  • Ing.Pavel Mlejnek, Ph.D. (od 2.4.2020)

Referent OÚ

Jitka Šulcová

Tel.: 312 283 747, 737 986 407

VÝBORY A KOMISE - aktualizace k 1.5.2020

Finanční výbor

  • Předseda – Josef Kokstein
  • Člen – Radka Rývorová
  • Člen – Věra Hergesselová

Kontrolní výbor

  • Předseda – Věra Hergesselová
  • Člen – Josef Kokstein
  • Člen – Jitka Štefanová

Komise pro životní prostředí

  • Předseda – Radka Rývorová
  • Člen – Ing. Pavel Mlejnek
  • Člen – Jaroslava Pavlíková

Kulturní komise

  • Předseda – Věra Hergesselová
  • Člen – Josef Kokstein
  • Člen – Radka Rývorová
  • Člen – Jitka Štefanová
  • Člen – Jaroslava Pavlíková
  • Člen – Ing. Pavel Mlejnek

Komise pro rozvoj krajiny

  • Člen - Michaela Nečasová